Musa KAYA - Harita Mühendisi

Başta Osmaniye ve çevre illerinde alanında uzman her zaman kaliteli bir şekilde harita mühendisliği hizmetleri sunmak üzere kurulmuş olan Musa Kaya Harita Mühendislik Proje Taahüt San. ve Tic. Ltd Şti firmamız genç dinamik gelişime açık bir Harita Mühendisliği Firmasıdır. Musa Kaya Mühendislik Bürosu 2016 yılında Osmaniye ili ve çevresinde faaliyetlerine  başlamıştır. 

Firma sahibi Musa KAYA, 2009 yılında Mersin Üniversitesi Harita ve kadastro bölümünden mezun olup 3 yıllık çalışma hayatından sonra 2015 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Harita Mühendisliği Anabilim Dalından mezun olmuştur. 2015 ila 2016 yılları arasında Niğde de inşaat firmasında , Harita Mühendisi olarak çalışmış daha sonra ise kendi harita mühendislik firmasını Osmaniye merkezli kurmuştur. 

Musa KAYA, harita mühendisliği bürosu Osmaniye de hizmet verdiği alanlarda teknik kabiliyeti,profesyonel ekibi, kalite sistemi ve güvene dayanan hizmet kültürü ile bu alanda hizmet bekleyen ihtiyaç sahiplerinin Osmaniye' de aklına gelen ilk firma olarak yoluna başarı ile devam etmektedir. Ayrıca Osmaniye Harita Mühendisliği  hizmetlerinde  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak hedefi ile sürekli olarak çalışmaktadır.


Musa Kaya Harita Mühendislik Proje Taahüt San. ve Tic. Ltd Şti
 kurulduğu günden bugüne kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek Osmaniye merkezli birbirinden başarılı projelere imza atarak her geçen gün Harita mühendisliği alanında Osmaniye'de aranan bir firma durumuna gelmiştir.  Kurumsallaşma ve Harita Mühendisliği alanında verilen hizmetlerde belirli bir standardı yakalamak için durmadan çalışılmaktadır. Osmaniye'de harita mühendisliğinde daima en iyi olabilmek adına her an yenilenen ve güçlenen yapısıyla bir çok iş alanında referanslarımızla sektörde öncü olmayı hedefliyoruz.

Eğer sizde Osmaniye'de harita mühendisliği alanında hizmete ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşabilirsiniz.